Vyberte stránku

Jablonecká skládačka 2018

V sobotu se uskutečnil 2. ročník kvadriatlonu Jablonecká skládačka 2018. Počasí přálo a na start se postavilo 30 týmů. Mezi nimi bylo 8 týmů smíšených štafet a 22 týmu smíšených dvojic. Součástí závodu byl i dětský minitriatlon, kterého se zúčastnilo bezmála 40 dětí v různých věkových kategoriích. Hlavním partnerem akce byla společnost Česká podnikatelská pojišťovna a.s.,Vienna Insurance Group.

Patronem této akce byl Petr Stanislav a Petr se s námi postavil i na start v jedné ze čtyřčlenných štafet.
Po skončení závodu byl Petrovi z rukou zástupce společnosti ČPP předán šek ve výši 58.320 Kč jako příspěvek k získání nového handbiku.

Partnerům, který tento projekt podpořili patří také velký díky.
Jsou to : ČPP a.s., Wienna Insurance Group, Eleven, Marty studio, ABB, MM reality, nákupní centra Nisa, Olympie, Fenix a Bondy, Amix Unitherm, Alfex, Ramirent, Izostav, Tom sport.

Jablonecká skládačka 2017

Podruhé a vlastně poprvé. Po úspěšném premiérovém letním ČEZ Handy kvadriatlonu pořádaném Cestou za Snem, z.s. jsme se rozhodli, že tuto tradici udržíme. Dne 17.6.2017 jsme uspořádali obdobnou sportovně společensko-charitativní akci pod novým názvem Jablonecká Skládačka 2017. Hlavním partnerem této akce se stala společnost A.Raymond Jablonec s.r.o., I přes nepřízeň počasí se na start závodu postavilo třicet týmových dvojic nebo štafet. Užili si dosyta pádlování na kánoích, jízdu na kole, proplétání se velkým bludištěm a v závěru i plavání ve vodě teplejší než byl vzduch. Na své si přišli i malí závodníci, kteří v doprovodu dospělých závodili na trati dětského kvadriatlonu. Vyzkoušeli si opět bludiště, překážkový běh, lovení rybiček v bazénku a hod míčkem do terče. Celý výtěžek z této akce byl věnován patronům Oldovi Čamrovi a Elišce Čamrové.. Eliška a Olda trpí od narození dětskou mozkovou obrnou. Peníze jim pomůžou absolvovat 3-týdenní blok intenzivní terapie (Therasuit terapie). Tato terapie není bohužel hrazena pojišťovnou.

Dnešním dnem byl zároveň ukončen projekt 4 kola pro Kláru a na místě tým Skládačky 2015, z.s a tým Osmikrásek předaly šek v celkové hodnotě 35000 Kč.
Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli a podpořili jakoukoli formou tento projekt. Zároveň jste tak i přispěli k tomu, abychom Elišce a Oldovi mohli zlepšit kvalitu jejich života.

Partnerům, který tento projekt podpořili patří také velký díky.
Jsou to : ČPP a.s., Wienna Insurance Group, Gasso, Eleven, Marty studio, Detoa, MM reality, nákupní centra Olympie, Fenix a Bondy,
Tenisový klub Proseč, LoděKoza.cz, Sundisk, Kitl, škola Šumava, Tomsport, Cardiofitness Fischer, Stema Construct.

15.6.2019

Prezentace 9:00 – 10:30 hodin
Start 11:00 hodin

Místo konání: areál Tajvan přehrady Mšeno, Jablonec nad Nisou (vpravo)
Startovné: bez startovného
Pořadatel: Tým Skládačky z.s.
www.jabloneckaskladacka.cz,
www.skladacky2015.cz
tel.: +420 777 332 122