Vyberte stránku

Jablonecká skládačka 2019

V rámci 3. ročníku Jablonecké Skládačky, která se za krásného počasí konala v prostorách jablonecké přehrady Mšeno, a které se zúčastnilo 26 týmů, akopapojca kapkack ackaúpkcapúklcalcúpla

Patronem této akce byl Josef Procházka. Po skončení závodu byl Pepovi předán šek ve výši 85.215 Kč jako příspěvek na vybudování rehabilitačního bazénu. Tento bazén musí mít díky Pepově postižení určitá specifika. Jelikož má Pepa zavedenou epicistomii, musí mít v bazénu slanou a teplou vodu. Bazén je díky všem těmto okolnostem hodně drahý a jeho částka se vyšplhá hodně přes 500 tis. korun. Věříme, že náš příspěvek bude odrazovým můstkem k pořízení tohoto bazénu. Pepa si to určitě zaslouží..

Partnerům, který tento projekt podpořili patří také velký díky.
Jsou to : Eleven, ABB, MM reality, nákupní centra Nisa, Olympie, Fenix a Bondy, Amix Unitherm, Alfex, Ramirent, Izostav, Tom sport.

Jablonecká skládačka 2018

V sobotu se uskutečnil 2. ročník kvadriatlonu Jablonecká skládačka 2018. Počasí přálo a na start se postavilo 30 týmů. Mezi nimi bylo 8 týmů smíšených štafet a 22 týmu smíšených dvojic. Součástí závodu byl i dětský minitriatlon, kterého se zúčastnilo bezmála 40 dětí v různých věkových kategoriích. Hlavním partnerem akce byla společnost Česká podnikatelská pojišťovna a.s.,Vienna Insurance Group.

Patronem této akce byl Petr Stanislav a Petr se s námi postavil i na start v jedné ze čtyřčlenných štafet.
Po skončení závodu byl Petrovi z rukou zástupce společnosti ČPP předán šek ve výši 58.320 Kč jako příspěvek k získání nového handbiku.

Partnerům, který tento projekt podpořili patří také velký díky.
Jsou to : ČPP a.s., Wienna Insurance Group, Eleven, Marty studio, ABB, MM reality, nákupní centra Nisa, Olympie, Fenix a Bondy, Amix Unitherm, Alfex, Ramirent, Izostav, Tom sport.

Jablonecká skládačka 2017

Podruhé a vlastně poprvé. Po úspěšném premiérovém letním ČEZ Handy kvadriatlonu pořádaném Cestou za Snem, z.s. jsme se rozhodli, že tuto tradici udržíme. Dne 17.6.2017 jsme uspořádali obdobnou sportovně společensko-charitativní akci pod novým názvem Jablonecká Skládačka 2017. Hlavním partnerem této akce se stala společnost A.Raymond Jablonec s.r.o., I přes nepřízeň počasí se na start závodu postavilo třicet týmových dvojic nebo štafet. Užili si dosyta pádlování na kánoích, jízdu na kole, proplétání se velkým bludištěm a v závěru i plavání ve vodě teplejší než byl vzduch. Na své si přišli i malí závodníci, kteří v doprovodu dospělých závodili na trati dětského kvadriatlonu. Vyzkoušeli si opět bludiště, překážkový běh, lovení rybiček v bazénku a hod míčkem do terče. Celý výtěžek z této akce byl věnován patronům Oldovi Čamrovi a Elišce Čamrové.. Eliška a Olda trpí od narození dětskou mozkovou obrnou. Peníze jim pomůžou absolvovat 3-týdenní blok intenzivní terapie (Therasuit terapie). Tato terapie není bohužel hrazena pojišťovnou.

Dnešním dnem byl zároveň ukončen projekt 4 kola pro Kláru a na místě tým Skládačky 2015, z.s a tým Osmikrásek předaly šek v celkové hodnotě 35000 Kč.
Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli a podpořili jakoukoli formou tento projekt. Zároveň jste tak i přispěli k tomu, abychom Elišce a Oldovi mohli zlepšit kvalitu jejich života.

Partnerům, který tento projekt podpořili patří také velký díky.
Jsou to : ČPP a.s., Wienna Insurance Group, Gasso, Eleven, Marty studio, Detoa, MM reality, nákupní centra Olympie, Fenix a Bondy,
Tenisový klub Proseč, LoděKoza.cz, Sundisk, Kitl, škola Šumava, Tomsport, Cardiofitness Fischer, Stema Construct.

15.6.2019

Prezentace 9:00 – 10:30 hodin
Start 11:00 hodin

Místo konání: areál Tajvan přehrady Mšeno, Jablonec nad Nisou (vpravo)
Startovné: bez startovného
Pořadatel: Tým Skládačky z.s.
www.jabloneckaskladacka.cz,
www.skladacky2015.cz
tel.: +420 777 332 122